Mastermind z 20 Ambitnymi Przedsiębiorcami, którzy chcą w 2022 roku mieć bardzo dochodowy biznes online, sprzedając produkty w Polsce lub za granicą wykorzystując marketing internetowy.

Invictus to 12 miesięczny mastermind, który daje Ci indywidualny plan działania, spotkania na żywo (offline), narzędzia, społeczność, coaching i wsparcie potrzebne abyś miał bardzo dochodowy biznes.

Dla kogo to jest

Invictus jest dla każdego kto chce lub już sprzedaje bardzo wysokiej jakości produkty lub usługi, które pozwalają mu prowadzić biznes online.

Opinie o współpracy ze mną

Jak to działa

Mastermind Invictus daje Ci wszystko czego potrzebujesz aby mieć wymarzony biznes online:

Indywidualny Plan: sesja wprowadzająca 1 na 1 ze mną, aby stworzyć swój plan na cały rok.

Pakiet szkoleń online: kompleksowa wiedza jak wykorzystać marketing na Facebooku, Tik Toku, Snapchacie, Google i You Tube do sprzedawania produktów lub usług online (wartość 3000 zł)

Wydarzenia na żywo: Kwartalne 2-dniowe szkolenia na żywo – dwa są osobiste, a dwa wirtualne za pośrednictwem Zoom.

Nagrania wydarzeń: Wszystkie wydarzenia na żywo są nagrywane, więc nie musisz się martwić, że je przegapisz.

Międzynarodowe doświadczenie: dla każdego możliwość wyjazdu do Dubaju na 7 dni i praca bezpośrednio ze mną nad Twoim projektem,  (dodatkowy koszt 10 tys. zł: zawiera lot, hotel i wyżywienie).

Narzędzia: Uzyskaj wszystkie narzędzia wymagane do tworzenia, testowania, i optymalizacji kampanii marketingowych.Np. system do automatyzacji marketingu i sprzedaży Active Campain -25%!!!

Gotowe schematy: Otrzymasz gotowe konto Active Campain z wgranymi automatyzacjami marketingu i sprzedaży  oraz treściami wiadomości e-mail lub po prostu gotowe treści e-mail.

Szablony landing page: Otrzymasz wtyczkę Optimizepress 3.0. Suite o wartości 800 zł z gotowymi szablonami landing page.

Społeczność: społeczność ludzi takich samych jak Ty. Ambitnych i kreatywnych. Specjalna grupa Mastermind na Discord.

Coaching: 1x dwugodzinna cotygodniowa grupowa rozmowa z pytaniami i odpowiedziami na Zoom, podczas której uzyskasz moją osobista pomoc na żywo.

Wsparcie: Uzyskaj wsparcie 24/7 za pośrednictwem WhatsApp bezpośrednio ode mnie.

Jak zacząć

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce zyskać niesamowite poczucie wolności dzięki możliwości pracy  z dowolnego miejsca na świecie zyskując więcej czasu dla siebie - umów się na rozmowę korzystając z poniższego kalendarza.

Podczas naszej rozmowy sprawdzimy czy Invictus jest dla Ciebie odpowiedni. Jeśli tak, Twoja inwestycja wyniesie 4000 zł + vat.

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij e-mail bezpośrednio do mnie: support@marketingforce.cc.